Borsa Ekonomi

2019/3 Çeyrek Hisse Değerlendirmesi

borsa
2019/9 çeyrek hisse değerlendirmesi yazımızda sizlerin kullanımına sunmuş olduğumuz tablomuzdaki veriler pek çok kriter incelenerek hazırlanmıştır.

Şirketlerin 2019/3 çeyrek bilançoları dikkate alınarak, kişisel kriterlerim doğrultusunda hisselere değer biçtim.
Alım yaparken kişisel getirilerinize paralel iskonto yapmanızı tavsiye ederim.

2019/3 çeyrek hisse değerlendirmesi tablomuzda GYO’ların değerlerinin çok altında işlem görmesi size komik gelmesin. Emlak piyasasının çok ciddi krizde olduğunu unutmayalım.

Ayrıca bazı şirketlerin piyasa fiyatının onda birine değer biçmem de komik gelebilir. Ancak bu şirketlerin de F/K ve PD/DD oranlarına göre değerlerinin çok çok üzerinde işlem gördüğü unutulmamalıdır.

2019/3 Çeyrek Hisse Değerlendirmesi Tablosu

2019/3 Çeyrek Hisse Değerlendirmesi

Umarım faydalı olur. Kazançlı bir hafta dilerim.

Yasal Uyarı!

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yazar Hakkında

Mehmet Berkpınar

Uzun zamandır borsada yaptığım araştırmaları siz değerli dostlarımla paylaşmak için aranızdayım.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayınız